Haber Detay


İller Bankası Yatırım ve Koordinasyon Dairesi Başkanlığı'nda Gerçekleştirilen Klemp Sunumu

İller Bankası Yatırım ve Koordinasyon Daires Başkanlığı çalışanları ile beraber gerçekleştirilen klemp bağlantı parçalarının sunumunu tamamladık.

Yayın: 15.01.1970

Paket Arıtma Yürüme Yolu Korkuluğu

Kocaeli Kartepe'de yapımı tamamlanan 100 m3/gün kapasiteli paket arıtma tesisinde klemp korkuluk sistemi tercih ediliştir.

Yayın: 15.01.1970

Her Şey Çocuklarımız İçin

Çocuklarımızın güvenliği için Kocaeli ili Çayırova ilçemizde yer alan Güzeltepe İlkokulu'nun merdiven korkuluklarını cıvata bağlantılı klempler ile gerçekleştirdik.

Yayın: 15.01.1970

Lastik Depo Rafı

Şirketimizin araç lastiklerinin daha sağlıklı ve tertipli depolanması amacıyla klemp malzemelerden raf tipi platformun uygulamasını gerçekleştirdik.

Yayın: 15.01.1970

İller Bankası Genel Müdürlükte Gerçekleştirilen Tema Klemp Sunumu

İller Bankası Genel Müdürlük toplantı salonunda korkuluklarda kullanılan klemp bağlantı parçalarının tanıtımını içeren bir toplantı gerçekleştirdik.

Yayın: 15.01.1970

Atasu Barajı Atıksu Arıtma Tesisleri - Trabzon

Trabzon Atasu Barajı Atıksu Arıtma Tesisi yürüme yolu korkulukları setskur cıvatalı klemp bağlantılı olarak tercih edilmiştir.

Yayın: 15.01.1970

Ardahan Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı

Ardahan ilinde yapımı tamamlanan Merkez atıksu arıtma tesisi korkulukları klemp bağlantılı - civatalı- olarak yapılmıştır. İlbank idaresindeki tesiste kullanılan klemp korkuluklar, iş güvenliğinin yanı sıra estetik bir görünüm sağlamaktadır. Ayrıca klemp tipi korkuluklar, kaynaklı korkuluklara nazaran daha hızlı montaj imkanı sayesinde sahada zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Yayın: 15.01.1970

Balıkesir - Bigadiç Atıksu Arıtma Tesisi

Yapımı tamamlanan Balıkesir (Bigadiç) Atıksu Arıtma Tesisi'nde korkuluk olarak Temaklemp tercih edilmiştir. Tesis yürüme yollarının güvenliğinin artırılması için bu projede temaklemp tekmelik sacı da kullanılmıştır. Temaklemp tekmelik sac montajı civata-somun grubuyla yapıldığından oldukça hızlı ve kolaydır.

Yayın: 15.01.1970

İzmir - Aliağa Organize Sanayi Bölgesi (ALOSBİ) Atıksu Arıtma Tesisi

İzmir'de bulunan Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Atıksu Arıtma Tesisinde tercih edilen temaklemp korkuluklarının yapımı büyük ölçüde bitirilmiştir. Klemp korkuluklara ilaveten tekmelik sacı eklenecektir. Temaklemp korkuluklarını tercih ettikleri için ALOSBİ yönetimine teşekkür ederiz.

Yayın: 15.01.1970

Azerbaycan Lerik İçme Suyu Arıtma Tesisi

İmalatını yapmış olduğumuz klemp korkuluk bağlantı parçaları kardeş ülke Azerbaycan'ın Lerik İçme Suyu Arıtma Tesisi şantiye alanına gönderildi. Klemp bağlantı elemanlarını kaynak gerektirmemesi ve cıvata bağlantılı olması sayesinde şantiyede kolayca montaj edilmiş ve kullanıma başlanmıştır. Kullanıma hazır hale getirilmiş klemp korkuluklarının resimleri paylaşılmıştır.

Yayın: 15.01.1970

Azerbaycan Lerik Atıksu Arıtma Tesisi

Azerbaycan Lerik Atıksu Arıtma Tesisi işimiz kapsamında şantiye sahasına gönderilen klemp malzemelerimizin, kolay montaj edilebilirliliği sayesinde çok kısa sürede montajları bitirilmiştir. Klemp korkuluk unsurlarının sıcak daldırma galvaniz olması sayesinde sahadaki paslanma olayının önüne geçilmiş ayrıca estetik bir görünüm de kazandırılmıştır.

Yayın: 15.01.1970

Azerbaycan Yardımlı Atıksu Arıtma Tesisi

Sevkiyatı yapılan Azerbaycan Yardımlı Atıksu Arıtma Tesisi klemplerinin montajları bitirilmiştir. Kaynaklı korkuluk yerine klemp korkuluk tercih edilen Yardımlı Atıksu Arıtma Tesisi ile hızlı montaj, korozyona dayanım gibi avantajlar kazanılmıştır. Özellikle sahadaki işçilik giderleri, klemplerin cıvata bağlantılı olması nedeniyle büyük ölçüde azaltılmıştır. Aynı zamanda klemp malzemeler kaynak gerektirmediğinden sahada galvaniz problemleri de ortadan kalkmıştır ve paslanmanın da önüne geçilerek klemplerin uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

Yayın: 15.01.1970

Çev-Tech 2017 Çevre Teknolojileri Fuarına Katılım Sağladık.

Bu yıl 14-17 Eylül tarihinde Gaziantep'te düzenlenen Çev-Tech Geri Dönüşüm, Çevre Teknolojileri, Atık Yönetimi ve Yenilenebilir Enerji Fuarı' na katılım sağladık. Fuarda tamamen yerli olarak üretime başlayan TemaKlemp markamızın tanıtımını gerçekleştirip, ürünlerimizi değerli fuar ziyaretçilerimize sergiledik.

Yayın: 15.01.1970

Biz Kimiz?

Önce “güven” ilkesinden yola çıkarak, portföyüne güçlü ve kurumsal şirketleri alan firmamız; kalite, uygun fiyat ve zaman konusunda göstermiş olduğu hassasiyetten taviz vermeden siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini cevaplandırmayı sürdürmektedir. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız; özgün fikirler üretmeyi ve gelişmeyi kendisine misyon edinmiştir.

Yayın: 15.01.1970

Web Sitemizi Yeniledik!

Siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek amacıyla web sitemizi yeniledik.

Yayın: 15.01.1970