Tema Bağlantı Elemanları

Emniyetli Yürüme Yolları Ve Korkuluk Sistemleri

Tema Klemp

KALİTE, UYGUN FİYAT VE ZAMANINDA TESLİMAT

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Sıfır Risk
Önce Güvenlik

Shaun Okelley

Mesleki risklerin önlenmesi, sağlık ve güvenliğin korunması, risk ve kaza faktörlerinin ortadan kaldırılmasını sağlamak için gerekli koruyucu ve önleyici tedbirleri almak, İlgili mevzuatların daha ötesinde, insan sağlığının tüm gerekliliklerini yerine getirmektir.

Tema Klemp

Terry temaklemp.com.tr

Bizim Hikayemiz KALİTE

İş güvenliği ve çalışanlarımızın sağlığı birinci önceliğimizdir. Tüm projelerimizde, önleyici tedbirler alınması, olası tehlikelerin ortadan kaldırılması amaçlanmakta olup, kendi çalışanlarımız, taşeronlarımız ve ziyaretçilerimizin güvenli bir ortamda faaliyetlerini devam ettirmesi politikamızın temelini oluşturmaktadır. Sağlanan güvenli ortam sayesinde, uygun çalışma koşullarında üretim yaparak, güvenli, kaliteli, ürünler elde etmek ve bu doğrultuda hedeflerimize ulaşmak vazgeçilmez unsurlarımız arasındadır.

Mesleki risklerin önlenmesi, sağlık ve güvenliğin korunması, risk ve kaza faktörlerinin ortadan kaldırılmasını sağlamak için gerekli koruyucu ve önleyici tedbirleri almak, İlgili mevzuatların daha ötesinde, insan sağlığının tüm gerekliliklerini yerine getirmektir. Firmamızın Kalite,İş Sağlığı ve Güvenliği ve Çevre Yönetim Sistemi Politikasıdır.

Bizimle çalışmak için beklemeyin.

HABERLER

Sertifikalarımız